Karel Ağrı Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

HOŞGELDİNİZ
2013 yılında Bilişim Teknolojileri-Elektronik Güvenlik  sistemleri konusunda proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla ‘’FİBER ELEKTRONİK’’ kurulmuştur.

Kuruluşunun amacı geçmişteki tecrübelerimizi kendi firmamızda uygulayarak gelişmeye açık, dinamik alt yapısı ve uzman teknik  kadrosu ile birleştirip, konusunda  kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda  standartlarını maksimumda tutmayı hedefleyen  ilkeler ile  çalışmalarını sürdürmektedir.

FİBER ELEKTRONİK  İnovasyon adresidir anlayışı ile yola çıkarak müşterilerimizin güvenini kazanmak için doğru projeler üreterek sektördeki öncü firma olmayı hedefledik.

Teknik çözümlerimizin  en üst ve doğru şekilde  olmasını hedeflediğimiz bu serüvende kitlesel müşteri tabanı olan firma değil her sektörde faaliyet gösteren kurum-kuruluşlara hizmet veren bir mühendislik ve teknik oluşum olduğumuzu referanslarımız olan projelerle kanıtlamış oluyoruz.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.